2016 Najnowszy projekt Crystal Achievement Award

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem szkła kryształowego K9 osiągnięcia nagrody producenta i dostawcy z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego szkła kryształowego K9 nagrodę nagrodę produkty od nas. Nazwa przedmiotu: 2016 najnowszy design kryształ ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem szkła kryształowego K9 osiągnięcia nagrody producenta i dostawcy z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego szkła kryształowego K9 nagrodę nagrodę produkty od nas.

Nazwa przedmiotu: 2016 najnowszy projekt Crystal Achievement Award


Słowa kluczowe: nagroda za osiągnięcie kryształu

Produkt nr: SCT-054

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: optyczny kryształ k9

Rodzaj produktu: kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 120x50x200mm (może być różne)

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D, piaskowanie, druk kolorowy jako prezent upominkowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasze zamówienie na nagrodę K9 w dziedzinie szkła kryształowego jest wycinane zgodnie z twoją prośbą i ręcznie polerowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość naszej nagrody szkła kryształowego K9 to wprowadzenie do niesamowitego świata dwuwymiarowego i trójwymiarowego grawerowania laserowego. Bez względu na okazję, nasza nagroda za osiągnięcia w dziedzinie szkła kryształowego k9 z podobrazią 2D / 3D grawerowanie upamiętni go na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Crystal Trophy Award z profesjonalną fabryką. Witamy w sprzedaży hurtowej 2016 najnowsze produkty odznaczenia kryształowego osiągnięcia od nas.

Zapytanie