Kryształowa Nagroda Religijna w kształcie kostki z grawerowaniem laserowym

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszy Chiny K9 kryształowego religijnego nagrodę trofeum producenta i dostawcy z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego szkła k9 trofeum religijnego nagrody produktów od nas. Nazwa przedmiotu: 3D grawerowanie laserowe ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszy Chiny K9 kryształowego religijnego nagrodę trofeum producenta i dostawcy z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego szkła k9 trofeum religijnego nagrody produktów od nas.

Nazwa przedmiotu: 3D grawerowanie laserowe w kształcie sześcianu kryształowej nagrody religijnej


Słowa kluczowe: kryształowa nagroda religijna

Produkt nr: SCT-057

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: optyczny kryształ k9

Rodzaj produktu: kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 80x30x150mm (może być różne)

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D, piaskowanie, druk kolorowy jako prezent upominkowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasze nagradzane trofeum religijne k9 w szkle kryształowym jest wycinane zgodnie z twoją prośbą i ręcznie polerowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość naszej nagrody religijnego trofeum z kryształu k9 wprowadzi Cię w niesamowity świat dwuwymiarowego i trójwymiarowego grawerowania laserowego. Bez względu na okazję, nasze nagradzane trofeum z kryształowego szkła K9 z podobrazią 2D / 3D grawerowanie upamiętni go na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Crystal Trophy Award z profesjonalną fabryką. Witamy w sprzedaży hurtowej 3d grawerowanie laserowe w kształcie kostki kryształowych produktów religijnych nagrody od nas.

Zapytanie