3D grawerowania szkła trójkąta Award dla prezenty biznesowe

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co., Ltd jest Najlepsza Chiny k9 kryształ szkło trójkąta trofeum nagrodę producentem i dostawcą z profesjonalną fabrykę. Zapraszamy do zakupu naszych hurtowych k9 kryształ szkło trójkąta trofeum nagrodę produktów. Element nazwa: 3D laser Grawerowanie szkła trójkąta nagroda...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co., Ltd jest Najlepsza Chiny k9 kryształ szkło trójkąta trofeum nagrodę producentem i dostawcą z profesjonalną fabrykę. Zapraszamy do zakupu naszych hurtowych k9 kryształ szkło trójkąta trofeum nagrodę produktów.

Element nazwa: 3D laser Grawerowanie szkła trójkąta award za prezenty biznesowe


Słowa kluczowe: szkło trójkąta award

Nr pozycji: SCT-049

Nazwa marki: świetlisty kryształ

Materiał: Szkło kryształowe optyczne k9

Typ produktu: kryształowe trofeum nagrodę

Rozmiar (mm): 100x40x150mm (mogą być różne)

Aplikacji: 2D/3D, grawerowanie, piaskowanie, kolor druku jak kryształ przyznanie prezent

Pakowanie: Prezentacja pudełko

MOQ: ŻĄDANIE NIE

Nasze niestandardowe k9 kryształ szkło trójkąta trofeum nagrodę jest cięte zgodnie z Twoją prośbą i polerowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników do osiągnięcia promienny blask. Jakości i wysokiej przejrzystości naszych k9 kryształ szkło trójkąta trofeum nagrodę wprowadzi Cię w niesamowity świat dwa wymiarowe i trójwymiarowe Grawerowanie. Bez względu na to, co przy okazji naszych k9 kryształ szkło trójkąta trofeum nagrodę z 2D/3D podpowierzchniowe Grawerowanie będzie to upamiętnić na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co., Ltd jest Najlepsza Chiny szkło trofeum nagrodę producentem i dostawcą z profesjonalną fabrykę. Zapraszamy do hurtowych 3d grawerowania szkła trójkąta nagrody dla produktów prezentów biznesowych z nami.

Zapytanie