3D Crystal Trophy

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem trofeum kryształowego 3D Chiny i dostawca z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do hurtownia trofeum kryształowego 3d, 3d kryształowego produktu od nas. Nazwa przedmiotu: grawerowanie pod powierzchnią Kryształowe trofeum 3D Słowa kluczowe: trofeum kryształowe 3D Przedmiot ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem trofeum kryształowego 3D Chiny i dostawca z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do hurtownia trofeum kryształowego 3d, 3d kryształowego produktu od nas.

Nazwa przedmiotu: grawerowanie pod powierzchnią Kryształowe trofeum 3D

Słowa kluczowe: trofeum kryształowe 3D

Produkt nr: SCT-007

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: szkło optyczne k9

Rodzaj produktu: prostokątny blok kryształowy

Rozmiar (mm): 80x40x80 (może być różne)

Projekt: może być OEM

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D jako upominków baseballowych

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasze trofeum kryształowe 3D jest cięte zgodnie z proporcjami naukowymi i ręcznie polerowane przez naszych wykwalifikowanych rzemieślników, aby uzyskać promienny połysk. Odkryj elegancję i wyjątkowość tego wspaniałego prezentu. Bez względu na okazję, nasze kryształy laserowe zapamiętają je na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Crystal Trophy Award z profesjonalną fabryką. Witamy w hurtowych produktach kryształowego trofeum 3d od nas.

Zapytanie