Blank Crystal Trophy

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem trofeum i krystalicznie puste Chiny z profesjonalną fabryką. Witamy w hurtowni trofeum kryształowe puste, puste produkty kryształowe nagrody od nas. Nazwa przedmiotu: k9 puste kryształowe trofeum na niestandardowe 3d grawerowanie laserowe Słowa kluczowe: ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem trofeum i krystalicznie puste Chiny z profesjonalną fabryką. Witamy w hurtowni trofeum kryształowe puste, puste produkty kryształowe nagrody od nas.

Nazwa przedmiotu: k9 puste kryształowe trofeum do niestandardowego grawerowania laserowego 3D

Słowa kluczowe: puste trofeum kryształowe

Produkt nr: SCT-001

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: najwyższej klasy optyczny kryształ k9

Rodzaj produktu: nieregularne kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 180x250x45 (może być różny)

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D, piaskowanie, druk kolorowy jako prezent upominkowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasze niestandardowe trofeum z pustego kryształu jest wycinane zgodnie z twoją prośbą i ręcznie polerowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość naszego pustego kryształowego trofeum wprowadzi Cię w niesamowity świat dwuwymiarowego i trójwymiarowego grawerowania laserowego. Bez względu na okazję, nasze puste kryształowe trofeum z grawerowaniem 2D / 3D podporządkuje je na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Crystal Trophy Award z profesjonalną fabryką. Witamy w hurtowniach produktów kryształowego trofeum od nas.

Zapytanie