Budżet Design Tanie szklane Arrow Award na niebieskiej podstawie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem szkła k9 trofeum ze szkła kryształowego producentem i dostawcą z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego szkła kryształowego K9 trofeum nagrody produktów od nas. Nazwa przedmiotu: projekt budżetu tanie szkło arrow nagroda na niebiesko ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem szkła k9 trofeum ze szkła kryształowego producentem i dostawcą z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego szkła kryształowego K9 trofeum nagrody produktów od nas.

Nazwa przedmiotu: projekt budżetu tanie szklane arrow nagrody na niebieskiej podstawie


Słowa kluczowe: szklana strzałka nagroda

Produkt nr: SCT-045

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: szkło optyczne k9

Rodzaj produktu: kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 120x30x180mm (może być różny)

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D, piaskowanie, druk kolorowy jako prezent upominkowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasze nagradzane trofeum ze szkła kryształowego k9 jest wycinane zgodnie z twoją prośbą i ręcznie polerowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość nagród w postaci strzały ze szkła kryształowego K9 wprowadzi Cię w niesamowity świat dwuwymiarowego i trójwymiarowego grawerowania laserowego. Bez względu na okazję, nasza nagroda za trofeum ze szkła kryształowego K9 z podobrazią 2D / 3D grawerowanie upamiętni go na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Glass Trophy Award z profesjonalną fabryką. Witamy w hurtowej ofercie taniego szkła arrow arrow na niebieskich produktach bazowych od nas.

Zapytanie