Kolorowy 3D wzór architektoniczny Cegły szklane na ściany / okna / łazienka / kuchnia / biuro Ściana partycji

Kolorowy wzór architektoniczny 3D Cegły szklane do ścian / Okna / Łazienka / Kuchnia / Ściana biurowa Partycja Nr pozycji: SDCM-103

Szczegóły produktu

kolorowe cegły architektoniczne 3D do ścian / okien / łazienki / kuchni / ściany biura


Produkt nr: SDCM-103


Materiał: szkło optyczne k9 szkło kryształowe / szkło kryształowe z litego bańki


Zastosowanie: ściana działowa, okna, dach, podłoga, fontanna, basen, dekoracja wewnętrzna i zewnętrzna, dekoracja wnętrza lobby hotelowego, dekoracja wnętrz domu, dekoracja zewnętrzna Plaza, dekoracja zewnętrzna kasyna, dekoracja nocna klubu, ozdoba KTV, dekoracja centrum handlowego, budowanie dekoracji na zewnątrz, dekoracji willi, dekoracji w ośrodku wypoczynkowym, dekoracji przestrzeni scenicznej, dekoracji restauracji, dekoracji uroczystości otwarcia / zamknięcia, dekoracji blatu itp.


Klejenie - Aby zbudować ścianę z cegieł z litego szkła kryształowego i połączyć je z przezroczystym klejem w świetle UV, TYLKO JAK, aby budynek z tradycyjnych cegieł połączony tradycyjną zaprawą cementową.


Zalety:

Nasze łatwe w utrzymaniu, pięknie wyglądające szkło z litego szkła kryje wiele zalet, których nie posiadają tradycyjne cegły. Nasza cegła z kryształowego szkła to 5 cm (2 ") litego szkła kryształowego, które jest wyjątkowo mocne, ale również przezroczyste (z wyjątkiem matowego nie jest czyste czyste)


Widoczność / przezroczystość - Te solidne szklane cegły pozwalają na około 80% transmisji światła, jak wspomniano wcześniej, a także nigdy na żółto, w chmurze lub są narażone na wpływ pogody lub światła słonecznego.

50% przepuszczalności światła dla cegieł z kryształu bąbelkowego i braku przepuszczalności światła dla matowych, kryształowo-szklanych cegieł, które nadają się do prywatnej partycji.


Odporne na warunki atmosferyczne - te szklane bryły z pustaków szklanych mogą wytrzymać moce Matki Natury, w tym silne wiatry, trzęsienia ziemi, powodzie i cokolwiek innego.


Graffiti Resistant - nasze szklane pustaki szklane nie tylko zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo, są również odporne na graffiti i inne wandalizmy. Szczególnie, gdy masz aktywnych i aktywnych dzieci.


Odporność na szumy - podobnie jak inne klocki z pustaków szklanych, te solidne cegły zapewniają dodatkową redukcję hałasu ze względu na ich grubość. Pomogą one zablokować niepożądany hałas z zewnątrz, tak jak inne produkty partycji.


Ognioodporne - nasze cegły ze szkła kryształowego mają najwyższą wartość minutową ognia dla każdego bloku, które spełniają wszystkie kody przeciwpożarowe we wszystkich aplikacjach publicznych.


Wodoszczelne - nasze kryształowe szklane cegły mogą być wbudowane w podłogę, która będzie pod wodą przez cały czas. Możesz ich używać w fontannie, basenie, na dachu, na budowie wanny itp.


Niestandardowe wymiary i kształty -Nasza cegła ze szkła kryształowego o regularnych rozmiarach, takich jak 100x200x50mm i 50x50x240mm, ale możemy na zamówienie dowolne rozmiary. Możemy również tworzyć niestandardowe kształty kwadratowe, kształty prostokątne, cylindry, ośmiokąty, koła, trójkąty itp., Aby spełnić wszystkie wymagania użytkowników.


Różne kolory - podobnie jak w popularnym klarownym / przezroczystym kolorze, bloki te również są teraz kolorowe. Kolor czerwony, niebieski, zielony, różowy , fioletowy , złoty , bursztynowy itp.


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem i dostawcą materiałów dekoracyjnych Crystal Crystal z profesjonalną fabryką. Witaj w hurtowniach kolorowych, trójwymiarowych cegieł architektonicznych do ścian / okien / łazienek / kuchni / artykułów biurowych do ścian działowych od nas.
Zapytanie