Specjalna konstrukcja Crystal Arch Award z piłeczki do golfa na niebieskiej podstawie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepsza Chiny K9 puste szkło kryształowe trofeum nagrodę producenta i dostawcy w profesjonalnej fabryce. Zapraszamy do zakupu hurtowego k9 puste szkło kryształowe łuk trofeum nagrody produktów od nas. Nazwa przedmiotu: specjalna konstrukcja kryształowego łuku z ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepsza Chiny K9 puste szkło kryształowe trofeum nagrodę producenta i dostawcy w profesjonalnej fabryce. Zapraszamy do zakupu hurtowego k9 puste szkło kryształowe łuk trofeum nagrody produktów od nas.

Nazwa przedmiotu: specjalna konstrukcja kryształowego łuku z piłką golfową na niebieskiej podstawie

Słowa kluczowe: kryształowa nagroda arch

Produkt nr: SCT-042

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: najwyższej klasy optyczny kryształ k9

Rodzaj produktu: kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 50x100x180mm (może być różne)

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D, piaskowanie, druk kolorowy jako prezent upominkowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasze niestandardowe nagradzanie łuku pustego szkła kryształowego k9 jest wycinane zgodnie z twoją prośbą i ręcznie polerowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość naszej nagrody K9 w postaci pustego kryształowego szkła zdobi Cię w niesamowitym świecie dwuwymiarowego i trójwymiarowego grawerowania laserowego. Bez względu na okazję, nasza nagroda K9 w postaci pustego kryształowego szkła zdobi nagrodę 2D / 3D - Grawerowanie na powierzchni zapamięta to na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Crystal Trophy Award z profesjonalną fabryką. Witamy w hurtowym specjalnym projekcie kryształowego łuku z piłką golfową na niebieskich produktach bazowych od nas.

Zapytanie