Unikalna konstrukcja K9 Crystal Curvy Award z okrągłą zieloną podstawą

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem i dostawcą kręgu kryształowego trofeum dla kryształu k9 w profesjonalnej fabryce. Zapraszamy do zakupu od nas kryształowych trofeów o nagrodach wholesalek9. Nazwa przedmiotu: unikalna konstrukcja k9 kryształowego nagiego zakrętu z okrągłą zieloną ...

Szczegóły produktu
Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem i dostawcą kręgu kryształowego trofeum dla kryształu k9 w profesjonalnej fabryce. Zapraszamy do zakupu od nas kryształowych trofeów o nagrodach wholesalek9.

Nazwa przedmiotu: unikalny wzór k9 kryształowego nagiego zakrętu z okrągłą zieloną podstawą

Słowa kluczowe: kryształowa nagroda

Produkt nr: SCT-040

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: najwyższej klasy optyczny kryształ k9

Rodzaj produktu: kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 60x60x200mm (może być różne)

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D, piaskowanie, druk kolorowy jako prezent upominkowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasze zamówienie na kryształowe trofeum k9 jest wycinane zgodnie z twoją prośbą i ręcznie polerowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość naszej pustej nagrody k9 kryształowego trofeum wprowadzi Cię w niesamowity świat dwuwymiarowego i trójwymiarowego grawerowania laserowego. Bez względu na okazję, nasza nagroda w postaci krojonego kryształu k9 z grawerowaniem 2D / 3D pod powierzchnią zapamiętają to na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Crystal Trophy Award z profesjonalną fabryką. Witamy w hurtowym unikalnym wzornictwie kryształowej nagrody k9 z okrągłymi zielonymi produktami podstawowymi od nas.

Zapytanie