Nagroda dla pracowników firmy Excellence Crystal za prezenty firmowe

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem szkła k9 kryształowego pracownika trofeum producenta i dostawcy z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego szkła kryształowego K9 trofeum pracownika produktów od nas. Nazwa przedmiotu: nagroda dla pracownika kryształu doskonałości za ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem szkła k9 kryształowego pracownika trofeum producenta i dostawcy z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego szkła kryształowego K9 trofeum pracownika produktów od nas.

Nazwa przedmiotu: nagroda dla pracowników kryształu doskonałości za prezenty firmowe


Słowa kluczowe: kryształowa nagroda dla pracowników

Produkt nr: SCT-055

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: optyczny kryształ k9

Rodzaj produktu: kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 60x60x250mm (może być różne)

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D, piaskowanie, druk kolorowy jako prezent upominkowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasze specjalne trofeum dla pracowników szkła kryształowego K9 jest wycinane zgodnie z twoją prośbą i ręcznie polerowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość trofeum dla pracowników szkła kryształowego K9 wprowadzi Cię w niesamowity świat dwuwymiarowego i trójwymiarowego grawerowania laserowego. Bez względu na okazję, nasza nagroda trofeum dla pracowników szklanych k9 z podobrazią 2D / 3D grawerowanie upamiętni go na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Crystal Trophy Award z profesjonalną fabryką. Witamy w hurtowym konkursie doskonałości Crystal Crystal dla firmowych upominków od nas.

Zapytanie