Diamond Shape Crystal Executive Award dla upominków firmowych

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem szkła kryształowego K9 producentem i dostawcą szkła kryształowego z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowych produktów kryształowego szkła K9, które zdobyły nagrodę od nas. Nazwa przedmiotu: kryształ diamentowy kształt Executive Award ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem szkła kryształowego K9 producentem i dostawcą szkła kryształowego z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowych produktów kryształowego szkła K9, które zdobyły nagrodę od nas.

Nazwa przedmiotu: diamentowy kształt kryształu Executive Award dla upominków firmowych


Słowa kluczowe: kryształowa nagroda wykonawcza

Produkt nr: SCT-056

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: optyczny kryształ k9

Rodzaj produktu: kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 80x50x220mm (może być różne)

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D, piaskowanie, druk kolorowy jako prezent upominkowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasze niestandardowe trofeum wykonawcze ze szkła kryształowego k9 jest wycinane zgodnie z twoją prośbą i ręcznie polerowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość naszej nagrody szkła kryształowego wykonanej z kryształu k9 wprowadzi Cię w niesamowity świat dwuwymiarowego i trójwymiarowego grawerowania laserowego. Bez względu na okazję, nasze nagradzane trofeum z kryształu szkła K9 z podobrazią 2D / 3D grawerowanie upamiętni go na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Crystal Trophy Award z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowej diamentowej nagrody w kształcie kryształowego kryształu dla firmowych upominków od nas.

Zapytanie