Najnowsza niestandardowa nagroda Crystal Key Award z grawerowanym logo

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepsza Chiny K9 kryształowego szkła trofeum nagrodę producenta i dostawcy z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego szkła kryształowego K9 klucz trofeum produktów od nas. Nazwa przedmiotu: ostatnia niestandardowa konstrukcja kryształowego klucza z grawerowanym ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepsza Chiny K9 kryształowego szkła trofeum nagrodę producenta i dostawcy z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego szkła kryształowego K9 klucz trofeum produktów od nas.

Nazwa przedmiotu: ostatnia niestandardowa konstrukcja kryształowego klucza z grawerowanym logo


Słowa kluczowe: kryształ klucz nagrody

Produkt nr: SCT-046

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: szkło optyczne k9

Rodzaj produktu: kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 120x15x60mm (może być różne)

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D, piaskowanie, druk kolorowy jako prezent upominkowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasze niestandardowe trofeum o kloszu ze szkła kryształowego k9 jest cięte zgodnie z twoją prośbą i ręcznie polerowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość nagrody w postaci kryształowego szkła K9 w kluczu szklanym wprowadzi Cię w niesamowity świat dwuwymiarowego i trójwymiarowego grawerowania laserowego. Bez względu na okazję, nasza nagroda w postaci szklanego k9 kryształowego klucza z podobrazią 2D / 3D grawerowanie upamiętni go na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Crystal Trophy Award z profesjonalną fabryką. Witamy w sprzedaży hurtowej najnowszej, niestandardowej nagrody kryształowego klucza z grawerowanym logo od nas.

Zapytanie