K9 Crystal Memento Award

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem trofeum i pamiątki Chiny puste kryształ z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego trofeum z pamiątkami z kryształu pustego, nagroda pusta kryształowa pamiątka od nas. Nazwa przedmiotu: niebieski sześciokąt k9 kryształu memento ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem trofeum i pamiątki Chiny puste kryształ z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego trofeum z pamiątkami z kryształu pustego, nagroda pusta kryształowa pamiątka od nas.

Nazwa przedmiotu: niebieski sześciokąt k9 kryształowa pamiątka nagroda z logo grawerowanie 3D pamiątek

Słowa kluczowe: nagroda za memento kryształu

Produkt nr: SCT-038

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: najwyższej klasy optyczny kryształ k9

Rodzaj produktu: kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 60x60x150mm (może być różne)

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D, piaskowanie, druk kolorowy jako prezent upominkowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasza specjalna nagroda w postaci kryształowego pamiątkowego pucharu jest wycinana zgodnie z twoją prośbą i ręcznie polerowana przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość naszego trofeum z nagrodą za puste kryształowe kryształki wprowadzą Cię w niesamowity świat dwuwymiarowego i trójwymiarowego grawerowania laserowego. Bez względu na okazję, nasze nagranie z pustą, kryształową pamiątką, z grawerowaniem 2D / 3D pod powierzchnią zapamiętaj to na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Crystal Trophy Award z profesjonalną fabryką. Witamy w hurtowni produktów kryształu memento k9 od nas.

Zapytanie