Nagroda Patriotyczna Star Shape Crystal za upominki z pamiątkami

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem szkła kryształowego Patriotycznego producenta i dostawcy Chiny k9 z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego szkła kryształowego K9 Patriotyczne nagrody od nas. Nazwa przedmiotu: Star Shape Crystal Patriotic Award for ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem szkła kryształowego Patriotycznego producenta i dostawcy Chiny k9 z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego szkła kryształowego K9 Patriotyczne nagrody od nas.

Nazwa przedmiotu: Nagroda Patriotyczna Star Shape Crystal za upominki z pamiątkami


Słowa kluczowe: szkło trójkąt nagrody

Produkt nr: SCT-050

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: optyczny kryształ k9

Rodzaj produktu: kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 140x30x160mm (może być różne)

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D, piaskowanie, druk kolorowy jako prezent upominkowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasze niestandardowe szkło kryształowe Patriotyczne k9 jest wycinane zgodnie z twoją prośbą i ręcznie polerowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość naszego szkła kryształowego Patriotic Patriotic wprowadzi Cię w niesamowity świat dwuwymiarowego i trójwymiarowego grawerowania laserowego. Bez względu na okazję, nasze szkło kryształowe K9 Patriotyczna nagroda trofeów z podobrazią 2D / 3D grawerowanie upamiętni go na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Crystal Trophy Award z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do hurtowego kształtu gwiazdy kryształowej patriotycznej nagrody dla upominków prezenty produktów od nas.

Zapytanie