New Arrival Crystal Sales Award za motywację pracowników

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem trofeum sprzedaży szkła kryształowego K9 producentem i dostawcą z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowych produktów kryształowego szkła K9 nagrodę produktów od nas. Nazwa przedmiotu: nowa nagroda za sprzedaż kryształu dla pracownika ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem trofeum sprzedaży szkła kryształowego K9 producentem i dostawcą z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowych produktów kryształowego szkła K9 nagrodę produktów od nas.

Nazwa przedmiotu: nowy nabytek kryształowej nagrody sprzedaży dla motywacji pracownika


Słowa kluczowe: kryształowa nagroda za sprzedaż

Produkt nr: SCT-052

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: optyczny kryształ k9

Rodzaj produktu: kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 100x30x150mm (może być różne)

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D, piaskowanie, druk kolorowy jako prezent upominkowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasze niestandardowe trofeum sprzedaży szkła kryształowego K9 jest wycinane zgodnie z twoją prośbą i ręcznie polerowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość nagrody w postaci kryształowego szkła do sprzedaży szkła K9 wprowadzi Cię w niesamowity świat dwuwymiarowego i trójwymiarowego grawerowania laserowego. Bez względu na okazję, nasza nagroda za sprzedaż szkła kryształowego K9 z podobrazią 2D / 3D grawerowanie upamiętni go na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Crystal Trophy Award z profesjonalną fabryką. Witamy w sprzedaży hurtowej new arrival kryształowej nagrody sprzedaży dla pracowników motywacji produktów od nas.

Zapytanie