Nagroda za usługę grawerowania laserowego 2D

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepsza chińska firma K9 szkła kryształowego trofeum nagrody producenta i dostawcy z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego szkła kryształowego K9 usługi produktów nagrody od nas. Nazwa przedmiotu: Nagroda za usługę grawerowania laserem 2D ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepsza chińska firma K9 szkła kryształowego trofeum nagrody producenta i dostawcy z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego szkła kryształowego K9 usługi produktów nagrody od nas.

Nazwa przedmiotu: Nagroda za usługę grawerowania laserem 2D


Słowa kluczowe: kryształowa nagroda za usługi

Produkt nr: SCT-051

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: optyczny kryształ k9

Rodzaj produktu: kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 80x30x120mm (może być różne)

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D, piaskowanie, druk kolorowy jako prezent upominkowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasze niestandardowe trofeum usługowe szkła kryształowego k9 jest wycinane zgodnie z twoją prośbą i ręcznie polerowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość naszej nagrody w postaci kryształowego szkła o nazwie K9 wprowadzi Cię w niesamowity świat dwuwymiarowego i trójwymiarowego grawerowania laserowego. Bez względu na okazję, nasza nagroda za usługi szkła kryształowego K9 z podobrazią 2D / 3D grawerowanie upamiętni go na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Crystal Trophy Award z profesjonalną fabryką. Witamy w hurtowni produktów do grawerowania laserem 2d od nas.

Zapytanie