Trofeum Kryształowej Gwiazdy

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem trofeum i gwiazda krystalicznie Chiny z profesjonalną fabryką. Witamy w hurtowym trofeum z kryształowej gwiazdy, od nas produkty z kryształowej gwiazdy. Nazwa przedmiotu: niebieska trofeum z gwiazdą kryształu Słowa kluczowe: trofeum z gwiazdą kryształu Pozycja nr: ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem trofeum i gwiazda krystalicznie Chiny z profesjonalną fabryką. Witamy w hurtowym trofeum z kryształowej gwiazdy, od nas produkty z kryształowej gwiazdy.

Nazwa przedmiotu: trofeum z niebieską gwiazdą kryształu

Słowa kluczowe: trofeum z kryształowej gwiazdy

Produkt nr: SCT-006

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: szkło optyczne k9

Rodzaj produktu: kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 110x80x150 (może być różny)

Projekt: może być OEM

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D jako prezenty pracownicze

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasze trofeum z niebieską gwiazdą kryształu jest dziełem naszych pracowników umiejętności o wysokiej jakości i niepowtarzalnym wzornictwie. Z logo wygrawerowanym wewnątrz bazy. Prezentacja dla pracowników byłaby wspaniałym prezentem, aby poprawić rozpoznawalność pracowników i zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Crystal Trophy Award z profesjonalną fabryką. Witamy w hurtowniach produktów kryształowej gwiazdy od nas.

Zapytanie