Blank K9 Jade Glass Arch Award za grawerowanie laserowe 3D

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem porcelany pustej szklanej trofeum nagrody i dostawcy w profesjonalnej fabryce. Zapraszamy do zakupu od nas pustych szklanych łuków zdobniczych nagród. Nazwa przedmiotu: puste k9 Nagroda Jade Glass Arch dla grawerowania laserowego 3D ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem porcelany pustej szklanej trofeum nagrody i dostawcy w profesjonalnej fabryce. Zapraszamy do zakupu od nas pustych szklanych łuków zdobniczych nagród.

Nazwa przedmiotu: puste k9 Jade Glass Arch Award dla grawerowania laserowego 3D

Słowa kluczowe: szklana nagroda arch

Produkt nr: SCT-043

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: szkło kryształowe k9

Rodzaj produktu: kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 50x120x180mm (może być różne)

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D, piaskowanie, druk kolorowy jako prezent upominkowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasza nagroda w postaci pustego, szklanego łuku jest wycinana zgodnie z twoją prośbą i ręcznie polerowana przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość naszej nagrody w postaci pustej szklanej łupki wprowadzi Cię w niesamowity świat dwuwymiarowego i trójwymiarowego grawerowania laserowego. Bez względu na okazję, nasza nagroda w postaci pustej szklanej łupki z grawerowaniem 2D / 3D zapamiętaj to na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Glass Trophy Award z profesjonalną fabryką. Witamy w hurtowni pusty k9 jade szkła łuku nagrodę za 3d laserowe grawerowanie produktów od nas.

Zapytanie