Golden Yellow Solid Bubble Glass Cegły Bloki Crystal

złoty żółty blok z litego szkła z bańkami bloków kryształowych Nr artykułu: SDCM-082 Materiał: szkło optyczne k9 szkło kryształowe / szkło kryształowe z litego bańki Brylanty szklane Pustaki szklane lub cegły, mogą być używane do tworzenia struktur architektonicznych, takich jak ścianki działowe lub ściany ekranów w poprzek części pokoju, około ...

Szczegóły produktu

złoty żółty solidne bańki szklane cegły bloki kryształowe


Produkt nr: SDCM-082

Materiał: szkło optyczne k9 szkło kryształowe / szkło kryształowe z litego bańki


Bloki lub cegły z litego szkła kryształowego mogą być używane do tworzenia struktur architektonicznych, takich jak ścianki działowe lub ściany ekranów w części pomieszczenia, wokół prysznica lub łazienki, jako część konstrukcji schodów i tak dalej. Są w stanie podzielić pomieszczenie bez blokowania transmisji światła .


Zastosowanie: ściana działowa, okna, dach, podłoga, fontanna, basen, dekoracja wewnętrzna i zewnętrzna, dekoracja wnętrza lobby hotelowego, dekoracja wnętrz domu, dekoracja zewnętrzna Plaza, dekoracja zewnętrzna kasyna, dekoracja nocna klubu, ozdoba KTV, dekoracja centrum handlowego, dekoracja zewnętrzna budynku, dekoracja willi, dekoracja wakacyjna, dekoracja terenów widokowych, dekoracja restauracji, dekoracja uroczystości otwarcia, dekoracja blatu barowego itp.


Klejenie - Aby zbudować ścianę z cegieł z litego szkła kryształowego i połączyć je za pomocą przezroczystego kleju w świetle UV, TYLKO JAK PODŁOGI, aby stworzyć budynek z tradycyjnymi cegłami połączonymi tradycyjną zaprawą cementową.


Zalety:

Nasze łatwe w utrzymaniu, pięknie wyglądające szkło z litego szkła kryje wiele zalet, których nie posiadają tradycyjne cegły. Nasza cegła z kryształowego szkła to 5cm (2 ") litego szkła kryształowego, które jest wyjątkowo mocne, ale również przezroczyste (z wyjątkiem matowego nie jest czyste)


Widoczność / przezroczystość - Te solidne szklane cegły pozwalają na około 80% transmisji światła, jak wspomniano wcześniej, a także nigdy na żółto, w chmurze lub są narażone na wpływ pogody lub światła słonecznego.

50% przepuszczalności światła dla cegieł z kryształów bąbelkowych i brak przepuszczalności światła dla matowych cegieł kryształowych, które nadają się do prywatnej przegrody.


Odporne na warunki atmosferyczne - Te szklane bloki szklane mogą wytrzymać moce Matki Natury, w tym silne wiatry, trzęsienia ziemi, powodzie i cokolwiek innego.


Graffiti Resistant - nasze szklane pustaki szklane nie tylko zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo, są również odporne na graffiti i inne wandalizmy. Zwłaszcza, gdy masz aktywnych i aktywnych dzieci.


Odporność na hałas - tak jak inne klocki z pustaków szklanych, te solidne cegły zapewniają dodatkową redukcję hałasu ze względu na ich grubość. Pomogą one zablokować niepożądany hałas z zewnątrz, tak jak inne produkty partycji.


Ognioodporne - nasze cegły z litego szkła kryształowego mają również najwyższą wartość minutową ognia dla każdego bloku, które spełniają kody pożaru we wszystkich aplikacjach publicznych.


Wodoodporne - nasze kryształowe szklane cegły mogą być wbudowane w podłogę, która będzie pod wodą przez cały czas. Możesz ich używać w fontannie, basenie, dachu, na budowie wanny itp.


Niestandardowe wymiary i kształty -Nasza cegła z kryształowego szkła o regularnych rozmiarach, takich jak 100x200x50mm i 50x50x240mm, ale możemy na zamówienie dowolne rozmiary. Możemy również tworzyć niestandardowe kształty kwadratowe, kształty prostokątne, cylindry, ośmiokąty, koła, trójkąty itp., Aby spełnić wszystkie wymagania aplikacji.


Różne kolory - jak również w popularnej klarownej / przezroczystej, te bloki również są teraz w kolorze. Jak RED, NIEBIESKI, ZIELONY, RÓŻOWY, FIOLETOWY, ZŁOTY ŻÓŁTY, BURSZTYNOWY , itp


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem i dostawcą materiałów dekoracyjnych Crystal Crystal z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do sprzedaży hurtowej złoty żółty brylantowy bańki szklane cegły kryształowe bloki produktów od nas.
Zapytanie