Strona główna > Wiedza > Treści

Jak sprawdzić, czy Twoja maszyna może wykonywać grawerowanie laserowe 3D przy użyciu różnych materiałów ze szkła kryształowego K9?

Jul 02, 2019


Jak sprawdzić, czy Twoja maszyna może wykonywać grawerowanie laserowe 3D przy użyciu różnych materiałów ze szkła kryształowego K9?

 

Istnieje wiele różnych maszyn do grawerowania laserowego 3D , takich jak maszyny HolyLaser w mieście Yiwu, maszyny Shining3D w mieście Hangzhou, urządzenia laserowe STN w mieście Wuhan, Wisely Laser w maszynach w mieście Shenzhen i Niemczech itp.

 

Na rynku jest także wiele różnych surowców krystalicznych K9. Najpopularniejsze to materiały Kaimashi K9 z prowincji Hubei, materiały Jiangsu K9 z prowincji Jiangsu, materiały Huatian K9, materiały Kangyou K9 z prowincji Shandong, materiały K5 z prowincji Anhui i materiały szklane.

 

Jak dowiedzieć się, które materiały mogą uzyskać najlepszy efekt Grawerowanie laserowe 3D za pomocą swoich maszyn? Daj nam znać markę swoich maszyn do grawerowania laserowego. Zaproponujemy Ci najbardziej odpowiednie materiały kryształowe.

 

Jesteśmy w tym dziale od wielu lat, dzięki naszemu doświadczeniu wierzymy, że możemy dać Ci najlepsze rozwiązania.

 

W przemyśle kryształowym większość fabryk popełniła błędy w tej sprawie. Wysyłali wysokiej jakości kryształy K9 swoim klientom za granicą, ale nie pytali klientów o ich maszyny. Podczas gdy klienci otrzymywali kryształy, odkryli, że NIE mogą robić zdjęć / logo / tekstu Grawerowanie laserowe 2D / 3D. Ogromna strata dla obu stron.


Jednym słowem, daj nam znać swoją markę maszyny, gdy prześlesz nam swoje zapytania, a my zaoferujemy Ci najlepsze opcje.


Najbardziej odpowiednie materiały w najbardziej przystępnych cenach dla Ciebie.


Niski koszt kryształów K9 sprawia, że jesteś bardziej konkurencyjny.