Strona główna > Wiedza > Treści

Jak nosić kryształową bransoletkę

Feb 01, 2019

Biżuteria kryształowa Kryształowa bransoleta w szczególności przyciąga coraz więcej miłości i uwagi, jak umieścić bransoletki Crystal na gorącym temacie, eksperci są prostym wstępem na temat noszenia Kryształowej bransoletki, mając nadzieję, że pomogą znajomemu chcieć to wiedzieć.


Kryształowa bransoletka, noszona na ogół, po to, aby wyjść na prostą z tej wielkiej zasady, prosto z energii wszechświata ma odzyskać formę w obiegu, inną rzeczą jest przyjrzenie się własnemu własnemu zużyciu, dźwigar dzieli się zwykle na pończochy ( radioaktywny) i pochłaniający energię.


Ogólnie zaopatrzony Kryształ był noszony na lewej ręce, możesz wzmocnić pozytywną energię, taką jak: zielony duch, kryształ, tytanowy kryształ, biały kryształ, ametyst, kryształ, turmalin, czerwony kamień w paski, akwamaryn, kamień księżycowy, granat, topaz może nosić po lewej stronie!


I te kryształy są noszone na prawej ręce, mogą wchłonąć ludzką negatywną energię, skondensowaną energię, taką jak Obsidian, czarny agat, rutilowany, czarny turmalin i tak dalej.


Istnieją wyjątki, takie jak Obsydian, który może wziąć ręka, pięć linii niedoboru wody jest zwykle noszonych na lewej ręce.