Strona główna > Wiedza > Treści

Różnica między crystal sztuczne i szkło

May 26, 2016

Sztuczne crystal jest ze szkła ołowiowego wysokiej, lub o nazwie crystal ze szkła ołowiowego, że zwykłe szkło (składnik krzemionkowy) został dodany 24% tlenek ołowiu, będzie się jasność i przejrzystość podobne do naturalnych kryształów sztuczne kryształ.

Międzynarodowy wzorzec rysy twarzy prowadzić zawartości tlenku wynosi 24%, a następnie właściwości chemiczne najlepiej kryształu syntetycznych, w porównaniu z szkła zwykłego, głównie ciężkie, ciężkie czuję; duży indeks refrakcji mogą być przekazywane spośród dziesięciu kolorowe spektrum kolorów; Wysoka twardość, zużycie.

Zastosowań zawierających 24% prowadzić szkła tlenku ołowiu przez rafinacji, zanieczyszczenia, ręcznie dmuchane, polerowane, dobrze rzeźba, mogą być wykonane z wysokiej jakości szkła ołowiowego sztuka, rzeźba świetlna przez faset może odzwierciedlać wszystkie kolory.

Międzynarodowe standardy dla szkła mają ścisłe koncepcja, szkło: szkło zwykłe produkty. Crystal: ze szkła ołowiowego lub o nazwie crystal z zawartością tlenku ołowiu o 24%. W związku z tym zawierających tlenek ołowiu 24% z wysokiej jakości szkła ołowiowego gwarancji.


Wspólne sztuczne VS kryształ


Sztucznie kryształ szkło zawierające tlenek ołowiu, kompozycji zawierających tlenek ołowiu, im wyższy indeks refrakcji i twardość, bardziej wyrafinowany wygląd czysty kryształ, a trudniejsze do cięcia, zakończone bardziej rzadkie. W ten sposób jakość szkła zwykłego lub crystal ware i crystal różnicy między wartością niskiego stopnia refrakcji jest wielki.


Słuchaj dźwięku wylać naczynia ręcznie słyszeć, że dźwięk będzie różne, sztuczne kryształ produktów, czysty dźwięk, jak metal jak po wpływ tam będą utrzymujące się uczucie wypełnione metalową dźwięk brzmi "dzyń dzyń", im wyższa twardość crystal głośniejsze. I dźwięk wyrobów szklanych są ciężkie, duszno, nie ECHA, jest bardziej nudne "klapa" dźwięk.


Wygląd błyszczący w słońcu, w porównaniu do wysokiej jakości kryształu odzwierciedla kolory, światło, jasne kolory i bardzo naturalne światło przejścia i załamania szkła bogaty kolor jest często niekompletna i stosunkowo słabe. Przejrzystości w naturalnym świetle, w porównaniu z wysoką przejrzystość crystal, Wyświetlono Kryształowy biały, podczas zwykłego szkła lub kryształu czystego będzie żółty lub mieszane z błękitnym.


Ręczne do tego samego stopnia rozdrobnienia kryształu, wzór większych niż wzór na niewielki obszar drobniejsze wzór formowania złożonych, im wyższa wartość. Głaskanie, ręka bieżnika powierzchni szorstki sensie balastu rękę i mechanizm bieżnika powierzchnia jest gładka.


Od twardości niż twardość kryształ jest znacznie wyższa, niż zwykłe szkło, często długotrwałego użytkowania nie stają się brudne, a szkło używane wielokrotnie, przez długi czas, to bardzo proste na zarysowania i zabrudzenia jak powierzchni. Sztucznie kryształ niż twardość szkła powinien być duży i w związku z tym, będzie zostawić ślad rysować sztuczne crystal szklanej powierzchni, podczas gdy nie ma takich kryształ szkło rysy pojawiają się.


Zważyć wagi: dwóch elementów o tej samej wielkości, sztuczne kryształ jest bardzo ciężki, niż szkło.