Strona główna > Wiedza > Treści

Różnica między szkła i kryształu

Jan 18, 2019

Kwarc syntetyczny i skład chemiczny naturalny kryształ krzemu, wysokiej czystości dwutlenku krzemu, który jest znany jako "Kryształ". Naturalnych kryształów jest przeźroczysty kryształ kwarcu jest kolumna sześciokątne kryształy, jego twardość jest bardzo wysoka, odzwierciedlając sunshine (powszechnie znany jako siedmiu promieni), bardzo silny.

Czysty kwarc jest bezbarwny przeźroczysty kryształ, bez zanieczyszczeń naturalnych, Crystal ledwo znaleźć najbardziej naturalne kryształy z pęcherzyków powietrza i zanieczyszczeń, Crystal mieszanie korozji.


Kwarc syntetyczny surowce krzemionkowe piasek przez szereg procesów uszlachetniania, a następnie przez technologia cięcia grzywny i absolutnie bez zarzutu polerowane wysiłków, przezroczyste kryształy, uzupełnić niedoboru naturalnych kryształów.


Cyrkonie dodać metali, takich jak ołów może zwiększyć strzał światła split, tylko pokazuje, że kryształ szlachty. Ze względu na sztuczne Crystal skomplikowany proces, rzemiosło zaawansowane, niektóre ceny są nawet droższe niż naturalnych kryształów.


Sztucznie kryształ, który jest szkło wysokiej ołowiu, lub szkła kryształowego ołowiu i zwykłego szkła (skład jest dwutlenek krzemu) do 24% tlenek ołowiu, będzie podobny do naturalnych kryształów jasność i przejrzystość Crystal.

Zgodnie z międzynarodowymi standardami zawartość 24% tlenek ołowiu (która może być wywołana kryształami, mniej jest Szkło kryształowe), oraz właściwości chemiczne sztuczne Crystal najlepsze, w porównaniu z szkła zwykłego, głównie duże, czuje się ciężki, załamań, transmisji z kolorowe dziesięć kolor; Wysoka twardość, odpornej na zużycie.


UV mogą przenikać cyrkonie i kryształu, a nie zwykłego szkła.


Crystal topnienia: Temperatura topnienia kryształów 1713


Współczynnik załamania światła: Crystal indeks refrakcji 1.544-1.553, trudno z tego zakresu. Refrakcja gdy światła z powietrza do Sapphire Crystal i jest załamany, jego sinus kąta i stosunek sinus kąta.


Międzynarodowe szkło ma ścisłe pojęcie szkła: często wyrobów szklanych. Crystal: ołowiowej szkła lub kryształu, zawartość tlenku 24% ołowiu. W związku z tym 24% prowadzić gwarancji szkła tlenku ołowiu wysokiej.