Strona główna > Wiedza > Treści

dlaczego wybierasz nas, gdy kupujesz wysokiej jakości produkty kryształowe?

Jul 02, 2019


Dlaczego warto wybrać nas, gdy kupujesz wysokiej jakości produkty kryształowe?

 

Po pierwsze: wybieramy tylko kryształy K9 klasy A i klasy B do wysokiej jakości gotowych produktów kryształowych.

 

Kryształy klasy k9 : dobrze wypolerowane / bez złamanych krawędzi / brak pęknięć / brak zarysowań / brak wewnętrznych zanieczyszczeń i pęcherzyków / bez niejednorodnego wnętrza / doskonały kształt / prawidłowe kąty / doskonała kolinearność / ta sama szerokość szwu dla wszystkich krawędzi / bardzo dobra tolerancja ( zwykle + - 1 mm) / brak dodatkowych napraw powierzchni lub szwów / bez zielonego dotyku / dobrze czystej powierzchni


Kryształy klasy k9 B : wybieramy tylko klasę B, gdy pewna grubość surowców nie ma klasy A, jest taka sama jak klasa A, ma tylko kilka drobnych bąbelków wewnątrz, ale zastąpimy przedmioty, które mają bąbelki, wysyłamy tylko produkty bez pęcherzyków w środku.

 

Po drugie: zaproponujemy Ci najbardziej odpowiednie kryształy K9 zgodnie z marką Twojej maszyny. Aby uniknąć otrzymanych kryształów, nie możesz wykonać grawerowania laserowego w środku.

 

Istnieje wiele różnych maszyn do grawerowania laserowego 3D , takich jak maszyny HolyLaser w mieście Yiwu, maszyny Shining3D w mieście Hangzhou, urządzenia laserowe STN w mieście Wuhan, Wisely Laser w maszynach w mieście Shenzhen i Niemczech itp.

 

Na rynku jest także wiele różnych surowców krystalicznych K9. Najpopularniejsze to materiały Kaimashi K9 z prowincji Hubei, materiały Jiangsu K9 z prowincji Jiangsu, materiały Huatian K9, materiały Kangyou K9 z prowincji Shandong, materiały K5 z prowincji Anhui i materiały szklane.

 

Po trzecie: 100% mocne opakowanie bezpieczeństwa dla produktów kryształowych.  

 

Mamy różne pudełka , takie jak proste białe pudełko, proste pudełko upominkowe, papierowe pudełka upominkowe, luksusowe drewniane pudełka, skórzane pudełka itp. Do indywidualnego opakowania. A potem kilka pudełek w jeden silny karton z tektury falistej, w którym wewnątrz znajduje się mocna pianka, która chroni towary podczas dostawy.

 

Po czwarte: mamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie .

 

Dzięki naszemu doświadczeniu w materiałach i produkcji możemy zaoferować Państwu wysokiej jakości produkty kryształowe.

 

Dzięki naszemu doświadczeniu w pakietach możemy zaoferować Państwu różne pudełka i zagwarantować bezpieczeństwo produktów podczas transportu.

 

Dzięki bogatemu doświadczeniu w eksporcie , możemy zaoferować różne rozwiązania dla eksportu towarów i zrobić import do miejsca przeznaczenia na warunkach dostawy takich jak EXW, FOB, CIF, DDU, CFR, itp. Możemy również pomóc w zastosowaniu różnych certyfikatów na żądanie organów celnych.

 

Dzięki naszemu doświadczeniu w logistyce międzynarodowej , mamy różne opcje dostawy dla twoich zamówień, np. Drogą morską do portu morskiego dla dużych zamówień bez konieczności pilnych, drogą lotniczą na lotnisko dla dużych zamówień pilnie potrzebnych, poprzez ekspresową usługę door to door do małych zamówień i pilnych zamówienia i pociągi dla zamówień z Azji Środkowej, Rosji i Europy oraz innych rozwiązań transportu kombinowanego.

 

Z doświadczeniem w obsłudze posprzedażnej . Mamy różne rozwiązania, gdy nasi klienci narzekają na jakość naszych produktów. Zastąp ilość z przyszłych zamówień, zwróć pieniądze za wadliwe produkty, rozsądny rabat na przyszłe zamówienia itp

 

Różna jakość, różne ceny.


Jedyną wadą wysokiej jakości produktów o wyższych cenach jest to, że trzeba płacić więcej pieniędzy, ale zyskasz dobrą reputację, zdobędziesz więcej klientów, rozszerzysz swój rynek i zyskasz więcej bez problemów z obsługą posprzedażną.

 

Jedyną korzyścią dla najtańszych produktów o złej jakości jest to, że wystarczy zapłacić mniej pieniędzy, ale wpadniesz w kłopoty po sprzedaży, stracisz reputację, stracisz klientów, stracisz rynek i nie będziesz już miał zysku. Twoi konkurenci chcieliby to zobaczyć, ale wierzymy, że nie jesteś.

 

Oczywiście, jeśli chcesz tylko produkty promocyjne, cena jest pierwsza, jakość nie jest tak ważna, daj nam znać. Mamy również rozwiązania dla Ciebie.


Może powiesz: „Dość jest najlepszy” i odpierd „Jakość jest dobra” . Zgadzamy się z Tobą, ponieważ mamy różne rozwiązania dla różnych żądań.

 

Naszym celem jest dołożenie wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania.