3D Grawerowane Jade Glass Memento Award na pamiątki

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem trofeum z pamiątkami z Chin i pustego szkła kryształowego z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego puste szkło memento trofeum, puste szkło kryształowe memento nagroda produktów od nas. Nazwa przedmiotu: 3D grawerowane ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem trofeum z pamiątkami z Chin i pustego szkła kryształowego z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego puste szkło memento trofeum, puste szkło kryształowe memento nagroda produktów od nas.

Nazwa przedmiotu: 3D Grawerowane Jade Glass Memento Award na pamiątki

Słowa kluczowe: Nagroda za pamiątkę ze szkła

Produkt nr: SCT-039

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: szkło jadeitowe

Rodzaj produktu: kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 50x120x150mm (może być różny)

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D, piaskowanie, druk kolorowy jako prezent upominkowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasze nagranie pamiątkowe z pustego szkła kryształowego jest wycinane zgodnie z twoją prośbą i ręcznie polerowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość trofeum z nagrodami z pustego szkła kryształowego wprowadzi Cię w niesamowity świat dwuwymiarowego i trójwymiarowego grawerowania laserowego. Bez względu na okazję, nasze nagrodzone pamiątkowe szkło kryształowe z podłoże 2D / 3D grawerowanie upamiętni go na zawsze.


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Glass Trophy Award z profesjonalną fabryką. Witamy w hurtowni 3d grawerowane jade szkło pamiątki nagrodę za pamiątki produktów od nas.

Zapytanie