Jade Glass Ovation Crystal Certificate Award

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem szkła i certyfikatu trofeum szkła kryształowego K9 producenta z profesjonalnej fabryki. Zapraszamy do zakupu hurtowego szkła kryształowego k9 certyfikat trofeum produktów od nas. Nazwa przedmiotu: Jade Glass Ovation Crystal ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem szkła i certyfikatu trofeum szkła kryształowego K9 producenta z profesjonalnej fabryki. Zapraszamy do zakupu hurtowego szkła kryształowego k9 certyfikat trofeum produktów od nas.

Nazwa przedmiotu: Jade Glass Ovation Crystal Certificate Award


Słowa kluczowe: nagroda za certyfikat kryształu

Produkt nr: SCT-053

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: optyczny kryształ k9

Rodzaj produktu: kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 120x40x200mm (może być różne)

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D, piaskowanie, druk kolorowy jako prezent upominkowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasze nagradzane trofeum ze szkła kryształowego k9 jest wycinane zgodnie z twoją prośbą i ręcznie polerowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość naszego certyfikatu trofeum kryształowego szkła k9 wprowadzi Cię w niesamowity świat dwuwymiarowego i trójwymiarowego grawerowania laserowego. Bez względu na okazję, nasza nagroda za certyfikat szkła kryształowego K9 z podobrazią 2D / 3D grawerowanie upamiętni go na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Crystal Trophy Award z profesjonalną fabryką. Witamy w sprzedaży hurtowej jade szkła owacji kryształowego certyfikatu nagrody produktów od nas.

Zapytanie