New Arrival Unique K9 Blank Crystal Triangle Award

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem szkła k9 trofeum kryształowego producenta i dostawcy z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego szkła kryształowego K9 trofeum nagrody produktów od nas. Nazwa przedmiotu: new arrival unique k9 blank crystal ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem szkła k9 trofeum kryształowego producenta i dostawcy z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego szkła kryształowego K9 trofeum nagrody produktów od nas.

Nazwa przedmiotu: new arrival unique k9 blank crystal triangle award


Słowa kluczowe: kryształowy trójkąt

Produkt nr: SCT-048

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: szkło optyczne k9

Rodzaj produktu: kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 150x30x150mm (może być różne)

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D, piaskowanie, druk kolorowy jako prezent upominkowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasze niestandardowe trofeum ze szkła kryształowego K9 jest wycinane zgodnie z twoją prośbą i ręcznie polerowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość naszej nagrody szkła kryształowego K9 w trójkącie szklanym wprowadzi Cię w niesamowity świat dwuwymiarowego i trójwymiarowego grawerowania laserowego. Bez względu na okazję, nasza nagroda trofeum z kryształowego szkła K9 z podobrazią 2D / 3D grawerowanie upamiętni go na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Crystal Trophy Award z profesjonalną fabryką. Witamy w sprzedaży hurtowej new arrival wyjątkowy k9 pusty kryształowy trójkąt nagrody produkty od nas.

Zapytanie