Wysoka jakość niestandardowa K9 Crystal Arrow Award

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepsza Chiny K9 trofeum strzałka nagrody producenta i dostawcy z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego K9 kryształowej trofeum nagrody produktów od nas. Nazwa przedmiotu: wysokiej jakości niestandardowe k9 kryształowa strzałka nagrody Słowa kluczowe: kryształ ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepsza Chiny K9 trofeum strzałka nagrody producenta i dostawcy z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do zakupu hurtowego K9 kryształowej trofeum nagrody produktów od nas.

Nazwa przedmiotu: wysokiej jakości niestandardowa nagroda w postaci kryształowej strzałki k9


Słowa kluczowe: kryształowa strzałka nagroda

Produkt nr: SCT-044

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: optyczny kryształ k9

Rodzaj produktu: kryształowe trofeum

Rozmiar (mm): 120x12x60mm (może być różne)

Zastosowanie: grawerowanie 2D / 3D, piaskowanie, druk kolorowy jako prezent upominkowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasza niestandardowa nagroda w postaci trumny z kryształem k9 jest wycinana zgodnie z twoją prośbą i ręcznie polerowana przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość nagrody w postaci kryształowej strzały K9 wprowadzi Cię w niesamowity świat dwuwymiarowego i trójwymiarowego grawerowania laserowego. Bez względu na okoliczności, nasza nagroda w postaci strzały z kryształu k9 z grawerowaniem 2D / 3D zapamiętaj to na zawsze.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Crystal Trophy Award z profesjonalną fabryką. Zapraszamy do sprzedaży hurtowej wysokiej jakości niestandardowych produktów kryształowych arrow k9 od nas.

Zapytanie