kryształ trofea i nagrody K9 Crystal Trophy

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem trofeum kryształ k9 Chiny i profesjonalną fabrykę. Witamy w hurtowym trofeum kryształowym k9, kryształowym odznaczeniu K9 od nas. Nazwa przedmiotu: fasetowany kształt słonecznika k9 kryształowe trofeum z wygrawerowanym logo Słowa kluczowe: k9 ...

Szczegóły produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd jest najlepszym producentem trofeum kryształ k9 Chiny i profesjonalną fabrykę. Witamy w hurtowym trofeum kryształowym k9, kryształowym odznaczeniu K9 od nas.

Nazwa przedmiotu: fasetowany kształt słonecznika k9 kryształowe trofeum z wygrawerowanym logo

Słowa kluczowe: trofeum kryształowe k9

Produkt nr: SCT-002

Nazwa marki: lśniący kryształ

Materiał: optyczny kryształ k9

Rodzaj produktu: słonecznik okrągły k9 kryształ trofeum nagrody

Rozmiar (mm): 180x45x180 (może być różny)

Zastosowanie: piaskowanie jako kryształowy prezent biznesowy

Pakowanie: Prezentowe pudełko upominkowe

MOQ: BRAK WNIOSKU

Nasze fasetowane kryształowe trofeum k9 jest wycinane zgodnie z Twoim wymiarem logo i ręcznie polerowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć promienny połysk. Jakość i wysoka przejrzystość naszego kryształowego trofeum K9 z piaskowanym logo sprawi, że będziesz wspaniałym prezentem biznesowym dla partnerów biznesowych!

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd to najlepszy producent i dostawca China Crystal Trophy Award z profesjonalną fabryką. Witamy w hurtowniach kryształowych produktów K9 od nas.

Zapytanie