Strona główna > Aktualności > Treści

Bransolety kryształ na zużycie

Aug 22, 2015

Kryształ Biżuteria bransolety kryształ w szczególności przyciąga coraz więcej miłości i uwagi, jak umieścić kryształ bransoletki stał się gorącym tematem, eksperci proste wprowadzenie o noszenie bransolety kryształ, chcąc pomóc przyjacielowi chciał wiedzieć.

Bransolety kryształ noszony zazwyczaj wykonaj odzyskać na wprost z tej wspaniałej zasady, wprost z energii we wszechświecie jest odzyskać na formularzach w obiegu, kolejną rzeczą jest spojrzenie na obiekt spar własnego zużycia, spar można ogólnie podzielić na magazynowanie (radioaktywne) i pochłaniania energii.

Zasadniczo zaopatrzony Crystal noszono na lewej ręce, można zwiększyć, pozytywnej energii, takie jak: zielone ghost, Crystal, titanium Crystal, biały kryształ, ametyst, kryształ, Turmalin, czerwone paski kamienia, aquamarine, Kamień Księżycowy, granat, Topaz mogą być noszone po lewej stronie!

I że kryształy są noszone na prawicy, może wchłonąć własnych ludzi negatywnej energii, skondensowanej energii, takich jak Obsydian, czarny Agat, rutilated, czarny Turmalin i tak dalej.

Istnieją wyjątki, jak Obsydian jest obu dłoni można wziąć, pięć wierszy niedoboru wody zazwyczaj nosi się na lewej ręce.