Strona główna > Aktualności > Treści

Klienci z Indii odwiedzili naszą fabrykę zakupu K9 Crystal Raw Material and Other Machines Parts

Jul 19, 2017

Mamy Narendrę Kumara i jego przyjaciela (Sabesana) z Blue Crystal 3D Engrave Pvt. Ltd odwiedziła naszą fabrykę 15 czerwca 2017 r. Po szkoleniu pracowników w kwietniu.


Po tym, jak ich pracownicy zostali przeszkoleni przez naszych mistrzów. Chcą rozszerzyć swój biznes kryształowy w Indiach, więc tym razem przyjechali odwiedzić naszą fabrykę, aby przedyskutować materiały, które chcą, abyśmy dla nich kupili i przyszłą współpracę między nami.


W marcu sprowadzili z Nami jeden 20-stopowy pojemnik z krystalicznie czystymi surowcami K9 A, teraz chcemy, abyśmy kupili im kolejne dwa 20-stopowe opakowanie wszystkich kolorów kryształów K9, surowe materiały, duże arkusze szkła, piaski, papier ścierny do szlifowania i polerowania, ściereczka do polerowania, podkładka do polerowania, tarcze szlifierskie i tarcze tnące, ostrze tnące do maszyn do cięcia kryształów, papier ścierny do szlifowania i polerowania, części do wiercenia otworów do wiertarek do otworów kryształowych.


Od 2012 roku pracujemy w ich fabryce, mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli z nimi więcej współpracować w oparciu o wzajemne korzyści.


微信图片_20170719094908.jpg